Boatbox OÜ loodi 2014 aastal, kui vee- ja mototehnikaga 13 aastat tegelenud Motobox OÜ jagunes kaheks eraldi ettevõtteks. Sellest ajast on Boatbox OÜ põhitegevuseks olnud veetehnika müük, hooldus ja remont. Tehnikale lisaks pakume laia valikut lisaseadmeid, varuosi, sõiduvarustust ja päästevahendeid.

Samas tegeleme ka erinevate paatide taastamise ja ehitusega. Boatboxis on valminud nii süsinikust võidusõidupaat, millega tuldi 2015a maailmameistriks kui ka ainulaadne alumiiniumist jetpaat. Lisaks saab meilt rentida veetehnikat, aitame ka paatide transpordi ja hoiustamisega. Meie motoks on “Leiame parima lahenduse” ja lubame, et teeme seda ka parima hinnaga!

"Olen tegelenud veemoto ja võidusõiduga alates 1991 aastast ja sellest ajast on alguse saanud minu kirglik huvi paatide ja tehnika vastu. Aastate jooksul olen ise võistelnud erinevate paatidega ja olnud ka mehaanikuks suurvõistlustel, kus paatide töökindlus ja kestvus on alati olnud põhieesmärgiks. Neid väärtusi pean silmas ka oma töös."

Boatbox OÜ tegevjuht
Rainer Nikiforov


Võta meiega ühendust!

Leiame Teie murele kiire & professionaalse lahenduse!